-
Відкриті торги
-
КЕП
Євроруберойд Акваізол
203 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
7498d252e071435a8e0fa5676991637e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-16-010878-c-a2
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛИСИЧАНСЬКА ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА №5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20184663
-
Контактна особа:
Олена Мельнікова +380955659203 lgek-5@ukr.net
-
Адреса:
93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, КВАРТАЛ ДРУЖБИ НАРОДІВ, буд. 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ПЕСТРЮГА РУСЛАН СЕРГІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3156811574
-
Контактна особа:
Руслан Пестрюга +380508695973 pestrugarus@gmail.com
-
Адреса:
84118, Україна, Донецька область, місто Слов'янськ, ВУЛИЦЯ ТОРЕЦЬКА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
12
Дата підписання:
27.01.2021 10:00
Період дії договору:
27.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
203 400.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
138 136.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Євроруберойд Акваізол ЕКО-СХ-4,0-ПС, 10м
ДК 021:2015 44112500-3 Покрівельні матеріали
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
300 рулон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, буд.39
На карті
Євроруберойд Акваізол ЕКО-СХ-2,5-ПС 15м
ДК 021:2015 44112500-3 Покрівельні матеріали
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
100 рулон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, буд.39
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
742266a8e3bd412fab1cebceef3b0232
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
14.06.2021 10:00
Статус:
Опубліковано