-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин марки А-95 та дизельне паливо (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2020-12-16-006874-c
Бензин марки А-95 та дизельне паливо
Торги не відбулися
985 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 850.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 850.00 UAH
Номер:
4ee10fb73d564c85a2086fa18902373e
Внутрішній номер закупівлі:
7786091
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-16-006874-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Коротка +380684697444 kpsemenivskebuhgalteria@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
985 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 850.00 UAH
Період уточнення:
16.12.2020 12:23 - 25.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2020 12:23 - 04.01.2021 12:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин марки А-95
Кількість
15000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Дизельне паливо
Кількість
35000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП ТТ-Нафта
×
-
Код ЄДРПОУ:
37021932
-
Контактна особа:
Ріпко Олександр Анатолійович +380462723534 bom-bush@ukr.net
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Робоча,6
Початкова пропозиція
935 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
935 700.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0