-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин марки А-95 та дизельне паливо (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)
Оголошено тендер
985 000.00
UAH
Номер:
72237875987b46158aba5d38809cb962
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-16-005371-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
985 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин марки А-95 та дизельне паливо (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)
Примітки:
Бензин марки А-95 - 15000 літрів та дизельне паливо - 35000 літрів
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.12.2020 11:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
бензин марки А-95
Кількість
15000 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо
Кількість
35000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума985 000.00 UAH