-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09310000-5 «Електрична енергія»
Тендер Prozorro UA-2020-12-15-013155-c
09310000-5 «Електрична енергія»
Торги відмінено
514 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 573.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 573.25 UAH
Номер:
7427035fc9064f6599375a2c09db398c
Внутрішній номер закупівлі:
7766223
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-15-013155-c
Замовник:
Борзнянська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061725
-
Адреса:
16400, Україна, Чернігівська область, Борзнянский р-н, г. Борзна, ул. Пантелеймона Кулиша, д. 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Гулінська +380976935195 julia.gulinska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
514 650.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 573.25 UAH
Період уточнення:
15.12.2020 15:59 - 21.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2020 15:59 - 31.12.2020 15:18
Аукціон:
з 04.01.2021 15:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09310000-5 Електрична енергія (постачання електричної енергії)
Кількість
219000 кіловат
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
16400, Україна, Чернігівська область, Борзна, вул. Пантелеймона Куліша, 107
На карті
Інформація про скасування
Номер:
4ad709e2a2024660a2b17cd7c3b63936
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відмінити процедуру відкритих торгів (UA-2020-12-15-013155-c ● 7427035fc9064f6599375a2c09db398c) згідно предмету закупівлі « Електрична енергія» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015«09310000-5 Електрична енергія») , з підстави, що передбачена згідно ч. 1 ст. 32 Закону, а саме: відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів ,робіт чи послуг.
Період оскарження:
30.12.2020 11:48 - 10.01.2021 00:00
Дата опублікування:
30.12.2020 11:48
Дата виконання:
10.01.2021 00:00
Статус:
Виконано