-
Відкриті торги
-
КЕП
09310000-5 "Електрична енергія"
Оголошено тендер
514 650.00
UAH
Номер:
b3b88801f7a645aab4a5c1902c519614
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-15-013130-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Борзнянська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061725
-
Адреса:
16400, Україна, Чернігівська область, Борзнянский р-н, г. Борзна, ул. Пантелеймона Кулиша, д. 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Борзнянська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061725
-
Адреса:
16400, Україна, Чернігівська область, Борзнянский р-н, г. Борзна, ул. Пантелеймона Кулиша, д. 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
514 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09310000-5 "Електрична енергія"
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
15.12.2020 14:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума514 650.00 UAH