-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з охорони майнового комплексу адміністративної будівлі Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 28.
Тендер Prozorro UA-2020-12-15-008451-c
Завершена
575 289.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 752.89 UAH
мін. крок: 1% або 5 752.89 UAH
Номер:
3d53134c671c4b499b200b4a25a95e9f
Внутрішній номер закупівлі:
7757973
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-15-008451-c
Замовник:
Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41819431
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Турівська 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алексеєва Аріна Вікторівна +380443666410 arina.alekseieva@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
575 289.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 752.89 UAH
Період уточнення:
15.12.2020 13:36 - 21.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2020 13:36 - 31.12.2020 13:41
Аукціон:
04.01.2021 14:26 - 04.01.2021 14:47
Період кваліфікації:
04.01.2021 14:47 - 20.01.2021 13:42
Період завантаження договору:
20.01.2021 13:42 - 09.02.2021 13:42
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з охорони майнового комплексу адміністративної будівлі Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 28.
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 30.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БАСТІОН ОБЕРІГ"
Оскарження: 18.01.2021 15:28 - 29.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41110127
-
Контактна особа:
Марченко Сергій Миколайович +380633907788 office_oberig@ukr.net
-
Адреса:
07414, Україна, Київська область, село Рожівка, 07414, Київська область, Броварський р-н, село Рожівка, вул.Соборна, буд. 35
Оскарження: 18.01.2021 15:28 - 29.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
473 745.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
473 745.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.01.2021 15:28
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "ГАРБІС-ОХОРОНА"
Оскарження: 20.01.2021 13:42 - 31.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39163625
-
Контактна особа:
Ольга Гарбіс +380972699180 tender@garbis.com.ua
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 33-А
Оскарження: 20.01.2021 13:42 - 31.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
567 532.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
567 532.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.01.2021 13:42
Відповіді на вимоги
10
Документи
59
Скарги
0
Контракти
Номер:
9af6c76c448147f7ba4dfa4b8148e89c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-15-008451-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ГАРБІС-ОХОРОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39163625
-
Контактна особа:
Ольга Гарбіс +380972699180 tender@garbis.com.ua
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 33-А
Номер договору:
145-Ф
Сума договору:
620 208.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
516 840.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2021 00:00 - 31.01.2022 23:59
Дата підписання:
01.02.2021 00:00
Статус:
Підписаний