• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з охорони майнового комплексу адміністративної будівлі Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 28.

Оголошено тендер

575 289.00 UAH
Номер: d01c76727246431285ec794ad0a772a6
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-14-003381-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 575 289.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з охорони майнового комплексу адміністративної будівлі Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 28.
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 14.12.2020 16:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з охорони майнового комплексу адміністративної будівлі Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 28.
Код ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.11.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума575 289.00 UAH