-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо свинини охолоджене
Тендер Prozorro UA-2020-12-15-004449-c
Торги не відбулися
661 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 610.20 UAH
мін. крок: 1% або 6 610.20 UAH
Номер:
c8b66b0bc9774337bb449d1b8a81d67f
Внутрішній номер закупівлі:
7751057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-15-004449-c
Замовник:
Олицька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04333879
-
Адреса:
45263, Україна, Волинська область, смт. Олика, вул. Замкова, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Стрільчук +380336595141 olyka.sr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
661 020.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 610.20 UAH
Період уточнення:
15.12.2020 11:09 - 21.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2020 11:09 - 31.12.2020 10:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м'ясо свинини охолоджене
Кількість
5748 кілограм
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021