• Відкриті торги
  • КЕП

м'ясо свинини охолоджене

Оголошено тендер

661 020.00 UAH
Номер: 052e79cf37ff437f8c183d519bd1b83e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-15-004680-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Олицька селищна рада
Замовник: Олицька селищна рада
Очікувана вартість: 661 020.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: м'ясо свинини охолоджене
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 15.12.2020 10:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума661 020.00 UAH