-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-14-011100-c
Торги не відбулися
271 394.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 713.95 UAH
мін. крок: 1% або 2 713.95 UAH
Номер:
b3dff34735f04489a9c976bd010afa6f
Внутрішній номер закупівлі:
7733771
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-14-011100-c
Замовник:
Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Маріупольської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288211
-
Адреса:
87550, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Олімпійська, буд. 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Бригунець +380963531794 mariup.school41@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
271 394.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 713.95 UAH
Період уточнення:
14.12.2020 15:35 - 20.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2020 15:35 - 30.12.2020 14:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Кількість
79822 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
×
-
Код ЄДРПОУ:
42086719
-
Контактна особа:
Сердюк Юлія Олександрівна +380669542433 SerdyukYO@yasno.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, бул. Шевченка 62
Початкова пропозиція
271 394.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
271 394.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
56
Скарги
0