• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія

Оголошено тендер

271 394.80 UAH
Номер: c3398a2e634649afa67437d35253f4a1
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-14-010440-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Маріупольської міської ради"
Замовник: Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Маріупольської міської ради"
Очікувана вартість: 271 394.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 14.12.2020 14:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 79822 Кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти орендарів
Сума217 600.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума53 794.80 UAH