-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Аргонно-плазмовий коагулятор з коагуляційною установкою
Тендер Prozorro UA-2017-03-24-000506-c
Завершена
2 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 500.00 UAH
Номер:
78b1236e572c4739ae250e7ad42fd52d
Внутрішній номер закупівлі:
772186
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-24-000506-c
Замовник:
КЗ Вишгородська центральна районна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994391
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, вул.Кургузова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бур'ян Наталія Владиславівна +380459626307 crb.agh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 500.00 UAH
Період уточнення:
24.03.2017 14:45 - 31.03.2017 14:50
Період прийому пропозицій:
24.03.2017 14:45 - 10.04.2017 14:50
Аукціон:
11.04.2017 11:36 - 11.04.2017 11:57
Період кваліфікації:
11.04.2017 11:57 - 13.04.2017 17:29
Період завантаження договору:
11.04.2017 11:57 - 01.05.2017 11:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аргонно-плазмовий коагулятор з коагуляційною установкою
Кількість
1 комплект
Період постачання
27.04.2017 - 30.09.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Оптіматрейдінг"
Оскарження: 11.04.2017 11:57 - 24.04.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39383865
-
Контактна особа:
Оксана Света +380504164872 optimatrading2014@gmail.com
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Киев, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 50-Б, офіс 62
Оскарження: 11.04.2017 11:57 - 24.04.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 483 591.29 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 483 591.29 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.04.2017 17:29
Документи
25
Скарги
0
Свмед, Товариство З Обмеженою Вiдповiдальнiстю
×
-
Код ЄДРПОУ:
37514793
-
Контактна особа:
Голубочка Сергій Іванович +380676050933 s.golubochka@svmed.com.ua
-
Адреса:
01001, Украина, КИЇВ М, КИЇВ, ВУЛ ТОПОЛЕВА Д. 4-8 КВ. 11
Початкова пропозиція
2 498 591.62 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 498 591.62 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
b894838c6e274962bc0449e6a844fc0a
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-24-000506-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Оптіматрейдінг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39383865
-
Контактна особа:
Оксана Света +380504164872 optimatrading2014@gmail.com
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Киев, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 50-Б, офіс 62
Номер договору:
122
Сума договору:
2 483 591.29 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.04.2017 18:53 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
25.04.2017 18:53
Статус:
Підписаний