• Відкриті торги
  • КЕП

Аргонно-плазмовий коагулятор з коагуляційною установкою

2 483 591.29 UAH з ПДВ
Номер: b894838c6e274962bc0449e6a844fc0a
Ідентифікатор договору: UA-2017-03-24-000506-c-c1
Постачальник: ТОВ "Оптіматрейдінг"
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Номер договору: 122
Дата підписання: 25.04.2017 18:53
Період дії договору: 25.04.2017 18:53 - 31.12.2017 23:59
Сума договору: 2 483 591.29 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 483 591.29 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аргонно-плазмовий коагулятор з коагуляційною установкою
Код ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Кількість 1 комплект
Період постачання 27.04.2017 - 30.09.2017
Місце постачання 07300, Україна, Київська область, м. Вишгород, вул. Кургузова 1 На карті