• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Цемент М 400

Завершена

51 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 255.00 UAH
Номер: 3a4515bb75f9483db9274e6cda0c8a0a
Внутрішній номер закупівлі: 7720914
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-14-003929-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛИСИЧАНСЬКА ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА №5"
Контактна особа: Олена Мельнікова +380955659203 lgek-5@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 51 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 255.00 UAH
Період уточнення: 14.12.2020 11:19 - 20.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 14.12.2020 11:19 - 30.12.2020 00:00
Аукціон: 30.12.2020 11:21 - 30.12.2020 11:42
Період кваліфікації: 30.12.2020 11:42 - 04.01.2021 08:39
Період завантаження договору: 04.01.2021 08:39 - 24.01.2021 08:39
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент М 400 ДК 021:2015 44111200-3 Цемент Т
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 15 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, буд.39 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ДМИТРЕНКО КОСТЯНТИН ЛЕОНІДОВИЧ"

Оскарження: 04.01.2021 08:39 - 15.01.2021 00:00
Початкова пропозиція 43 000.05 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
43 000.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.01.2021 08:39
Відповіді на вимоги 10
Документи 31
Скарги 0
ФОП "БУТНАР ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Початкова пропозиція 44 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
44 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 26
Скарги 0

Контракти

Номер: 2c95585e2861401da8c8d81c4f4d803f
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-14-003929-c-c1
Постачальник: ФОП "ДМИТРЕНКО КОСТЯНТИН ЛЕОНІДОВИЧ"
Номер договору: 11
Сума договору: 43 000.05 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 22.01.2021 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договор цемент.pdf
pdf
дод угода.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s