-
Відкриті торги
-
КЕП
Цемент М 400
43 000.05
UAH без ПДВ
Номер:
2c95585e2861401da8c8d81c4f4d803f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-14-003929-c-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛИСИЧАНСЬКА ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА №5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20184663
-
Контактна особа:
Олена Мельнікова +380955659203 lgek-5@ukr.net
-
Адреса:
93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, КВАРТАЛ ДРУЖБИ НАРОДІВ, буд. 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ДМИТРЕНКО КОСТЯНТИН ЛЕОНІДОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2763904779
-
Контактна особа:
Костянтин Дмитренко +380506227966 hr@stroitel.org.ua
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, місто Рубіжне, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОЖЦІВ, будинок 30 А, квартира 4
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
11
Дата підписання:
22.01.2021 10:00
Період дії договору:
22.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
43 000.05 UAH без ПДВ
Оплачено:
31 719.87 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент М 400
ДК 021:2015 44111200-3 Цемент Т
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
15 тонни
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, буд.39
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
886f7b58a6494ff6aaef789371fa7159
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю,
Номер додаткової угоди:
б/н
Дата внесення змін до договору:
08.11.2021 15:00
Статус:
Опубліковано