-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу на автомобілі вантажопідйомністю не менше 11 т.
Тендер Prozorro UA-2020-12-11-016255-c
Завершена
57 337 619.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 286 688.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 286 688.10 UAH
Номер:
26002241033d466793c811cad51ba08d
Внутрішній номер закупівлі:
7708093
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-11-016255-c
Замовник:
АТ "Укрпошта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вікторія Кутєпова +380443232078 kutiepova-vv@ukrposhta.ua https://www.ukrposhta.ua/ua/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
57 337 619.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
286 688.10 UAH
Період уточнення:
11.12.2020 18:19 - 01.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2020 18:19 - 11.01.2021 20:00
Період прекваліфікації:
11.01.2021 20:04 - 19.01.2021 00:00
Аукціон:
19.01.2021 11:08 - 19.01.2021 11:29
Період кваліфікації:
19.01.2021 11:29 - 25.01.2021 12:19
Період завантаження договору:
25.01.2021 12:19 - 14.02.2021 12:19
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 25%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписТермін оплати першого лізингового платежу: протягом 5 (п’яти) робочих днів після підписання Договору згідно виставленого Лізингодавцем рахунку. Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Застосовані критерії оцінки – ціна. Місцезнаходження Замовника: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, будинок 22. Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається, тому умови його надання не зазначаються у оголошенні. The language of the tender proposal is Ukrainian. The all documents that are prepared by the bidder should be submitted in Ukrainian. Documents that are not prepared by the bidder and submitted as part of the tender offer may be submitted in both Ukrainian and Russian. If a document in a language other than Ukrainian or Russian is submitted as part of the tender offer, the bidder shall provide a translation of this document. The participant is responsible for the quality and accuracy of the translation. Applied evaluation criteria - price. Customer's Location: 01001, Kyiv, Khreshchatyk str., 22.The tender security is not required, so the conditions of its submission are not specified in the announcement.
- Розмір25%
- ТипАванс
- Період у днях5 робочі дні
інша подія - 75%
- Подіяінша подія
- ОписПеріодичні лізингові платежі відповідно умов Додатку №2 проекту договору.
- Розмір75%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги фінансового лізингу на автомобілі вантажопідйомністю не менше 11 т.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.02.2025
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Лізингова компанія "Ардіан-Лізинг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36058982
-
Контактна особа:
Діденко Сергій Михайлович +380445457138 sdidenko@ardian-leasing.com https://ardian-leasing.com
-
Адреса:
01013, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Будіндустрії, будинок 7, літера "Ц"
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
13.01.2021 19:40
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги
11
Документи
11
Скарги
2
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОТП ЛІЗИНГ"
Оскарження: 25.01.2021 12:19 - 05.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35912126
-
Контактна особа:
Тітов Володимир 380952821676 VOLODYMYR.TYTOV@OTPLEASING.COM.UA http://www.otpleasing.com.ua
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Петропавлівська Борщагівка, 01033, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА, будинок 43
Оскарження: 25.01.2021 12:19 - 05.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
56 600 000.00 UAH з ПДВ /
44 025 142.03 UAH з ПДВ
44 025 142.03 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
32
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “БЕСТ ЛІЗИНГ”,
×
-
Код ЄДРПОУ:
33880354
-
Контактна особа:
Фомін Андрій +380672455390 A.fomin@bestleasing.com.ua
-
Адреса:
03038, Україна, м. Київ, Київ, вул. Лінійна, буд. 17
Початкова пропозиція
57 337 619.00 UAH з ПДВ /
54 600 000.00 UAH з ПДВ
54 600 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.01.2021 19:43
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
c86793de169c4ba2b0cef9f97d156259
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-11-016255-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОТП ЛІЗИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35912126
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Петропавлівська Борщагівка, 01033, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА, будинок 43
Номер договору:
120221-01/162Фл
Сума договору:
54 743 559.42 UAH з ПДВ
Сума договору:
47 286 954.22 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.02.2021 00:00 - 15.02.2025 00:00
Дата підписання:
15.02.2021 17:29
Статус:
Виконаний