-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу на автомобілі вантажопідйомністю не менше 11 т.
Оголошено тендер
57 337 619.00
UAH
Номер:
47c43be9fdbc480c9250a50c7aba752e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-11-003112-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
57 337 619.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги фінансового лізингу на автомобілі вантажопідйомністю не менше 11 т.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послуги
Дата опублікування:
11.12.2020 16:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума57 337 619.00 UAH