-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09320000-8 – ПАРА, ГАРЯЧА ВОДА ТА ПОВ’ЯЗАНА ПРОДУКЦІЯ (ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ)
Тендер Prozorro UA-2020-12-11-015406-c
Торги не відбулися
2 708 310.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 541.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 541.55 UAH
Номер:
bb68135584b84a9db4090947b2a63e2c
Внутрішній номер закупівлі:
7706656
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-11-015406-c
Замовник:
Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум-спеціалізована школа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23230339
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія,, вул. 6 грудня, буд. 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна +380661327763 nvk_ok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 708 310.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 541.55 UAH
Період уточнення:
11.12.2020 17:03 - 17.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2020 17:03 - 27.12.2020 18:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09320000-8 – ПАРА, ГАРЯЧА ВОДА ТА ПОВ’ЯЗАНА ПРОДУКЦІЯ (ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ)
Кількість
1595 гігакалорія
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
28000, Україна, Кіровоградська область, місто Олександрія, вулиця 6-го Грудня, будинок 97
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Захід-Схід-Енерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
37993043
-
Контактна особа:
Алімов Петро Геннадійович +380634176925 zseplus@ukr.net
-
Адреса:
35680, Україна, Рівненська область, Смига, вул.Заводська, 1
Початкова пропозиція
2 256 925.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 256 925.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
27
Скарги
0