• Відкриті торги
  • КЕП

ПАРА, ГАРЯЧА ВОДА ТА ПОВ’ЯЗАНА ПРОДУКЦІЯ (ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ)

Оголошено тендер

2 708 310.00 UAH
Номер: 371c40c69d02424897181be7b4c38622
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-11-016617-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум-спеціалізована школа"
Замовник: Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум-спеціалізована школа"
Очікувана вартість: 2 708 310.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ПАРА, ГАРЯЧА ВОДА ТА ПОВ’ЯЗАНА ПРОДУКЦІЯ (ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ: 2271 Оплата теплопостачання
Дата опублікування: 11.12.2020 16:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 708 310.00 UAH