-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-09-002852-b
Категорія замовника: згідно п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015, код 09310000-5 Електрична енергія. Місце поставки: до межі балансової належності електроустановок замовника. Закупівля здійснюється без розподілу. Розподіл електричної енергії не є предметом даної закупівлі.
Завершена
431 706.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 158.53 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 158.53 UAH
Номер:
fbf6908072b245f7829092e3add7aead
Внутрішній номер закупівлі:
7640200
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-09-002852-b
Замовник:
ВКМПСТ Жашківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41757077
-
Адреса:
19200, Україна, Черкаська область, м. Жашків, вул. Соборна ,49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білик інна юріївна +380990632823 zhashkivcultura2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
431 706.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 158.53 UAH
Період уточнення:
09.12.2020 15:17 - 18.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2020 15:17 - 28.12.2020 00:00
Аукціон:
28.12.2020 14:36 - 28.12.2020 15:03
Період кваліфікації:
28.12.2020 15:03 - 29.12.2020 12:56
Період завантаження договору:
29.12.2020 12:56 - 18.01.2021 12:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
179877 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ СКАЙ СОФТ
Оскарження: 29.12.2020 12:48 - 09.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32654545
-
Контактна особа:
Бойко Людмила Іванівна +380473325011 FSS09052020@gmail.com https://skysoft.com.ua/
-
Адреса:
20702, Україна, Черкаська область, місто Сміла, вулиця Ольги Олійник, будинок 6
Оскарження: 29.12.2020 12:48 - 09.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
359 754.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
359 754.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.12.2020 12:48
Відповіді на вимоги
11
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ"
Оскарження: 29.12.2020 12:56 - 09.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42949165
-
Контактна особа:
ТОВ ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ 380985009609 ENERGONOSIIUK@GMAIL.COM http://energonosii.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61202, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЦІЛИНОГРАДСЬКА, будинок 58А
Оскарження: 29.12.2020 12:56 - 09.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
420 912.18 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
420 912.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2020 12:56
Відповіді на вимоги
11
Документи
66
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43709245
-
Контактна особа:
“ЕНЕРГОЗБУТ-ТРАНС” ТОВ 380957652247 energozbut-trans@ukr.net
-
Адреса:
61009, Україна, Харківська область, Харків, 61009, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 64А
Початкова пропозиція
431 704.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
431 704.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
41
Скарги
0
Контракти
Номер:
5dfc0e800533464c9bb83f864d4191b0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-09-002852-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42949165
-
Контактна особа:
ТОВ ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ 380985009609 ENERGONOSIIUK@GMAIL.COM http://energonosii.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61202, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЦІЛИНОГРАДСЬКА, будинок 58А
Номер договору:
146/21-ЕЛ
Сума договору:
243 626.89 UAH з ПДВ
Сума договору:
203 022.41 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.01.2021 03:00 - 31.12.2021 03:00
Дата підписання:
11.01.2021 00:00
Статус:
Виконаний