-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
431 706.00
UAH
Номер:
cabff2d863574ccab3ecf261b01dd5a8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-08-003561-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ культури , молодіжної політики , спорту та туризму Жашківської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41757077
-
Адреса:
19200, Україна, Черкаська область, м. Жашків, вул. Соборна ,49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ культури , молодіжної політики , спорту та туризму Жашківської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41757077
-
Адреса:
19200, Україна, Черкаська область, м. Жашків, вул. Соборна ,49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
431 706.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Категорія замовника: згідно п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі:
ДК 021:2015, код 09310000-5 Електрична енергія.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
08.12.2020 17:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума431 706.00 UAH