-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Трактор МТЗ 892 з відвалом (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2017-03-09-000317-c
Технічні показники товару визначаються в тендерній документації
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Номер:
c3c01d1431d040dca77feff3ad801ab3
Внутрішній номер закупівлі:
763279
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-09-000317-c
Замовник:
Городищенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04407661
-
Адреса:
19500, Україна, Черкаська область, Місто Городище, вул.Грушевського, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вибрик Анатолій Борисович +380473424127 mrada19500@ukr.net http://gormrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 000.00 UAH
Період уточнення:
09.03.2017 14:14 - 17.03.2017 13:19
Період прийому пропозицій:
09.03.2017 14:14 - 27.03.2017 14:19
Аукціон:
28.03.2017 13:21 - 28.03.2017 13:42
Період кваліфікації:
28.03.2017 13:42 - 31.03.2017 15:31
Період завантаження договору:
28.03.2017 13:42 - 17.04.2017 13:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Трактор МТЗ 892 з відвалом (або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
17.04.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Укравтозапчастина
Оскарження: 28.03.2017 13:42 - 11.04.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30722204
-
Контактна особа:
Северенчук Альона Анатоліївна +380504416970 severenchuk@uaz-upi.com
-
Адреса:
02088, Україна, Київська область, Київ, вул. 1-го Травня, 1а
Оскарження: 28.03.2017 13:42 - 11.04.2017 00:00
Початкова пропозиція
560 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
560 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.03.2017 15:31
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "Техноторг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30976452
-
Контактна особа:
Юрій Панна +380675185074 tender1@technotorg.com
-
Адреса:
54025, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, проспект Героїв Сталінграду, 113
Початкова пропозиція
570 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
570 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
43a463a2153645a2aa980e00eab12106
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-09-000317-c-c1
Постачальник:
ТОВ Укравтозапчастина
×
-
Код ЄДРПОУ:
30722204
-
Контактна особа:
Северенчук Альона Анатоліївна +380504416970 severenchuk@uaz-upi.com
-
Адреса:
02088, Україна, Київська область, Київ, вул. 1-го Травня, 1а
Номер договору:
172
Сума договору:
560 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.04.2017 23:59 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
19.04.2017 23:59
Статус:
Підписаний