• Відкриті торги
  • КЕП

Трактор МТЗ 892 з відвалом (або еквівалент)

560 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 43a463a2153645a2aa980e00eab12106
Ідентифікатор договору: UA-2017-03-09-000317-c-c1
Постачальник: ТОВ Укравтозапчастина
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору: 172
Дата підписання: 19.04.2017 23:59
Період дії договору: 19.04.2017 23:59 - 31.12.2017 23:59
Сума договору: 560 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 560 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Трактор МТЗ 892 з відвалом (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Кількість 1 одиниця
Період постачання 17.04.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 19500, Україна, Черкаська область, Городище, вул.Грушевського, 11 На карті