-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване, молоко незбиране згущене з цукром)
Тендер Prozorro UA-2020-12-09-005745-c
Торги не відбулися
323 050.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 230.50 UAH
мін. крок: 1% або 3 230.50 UAH
Номер:
2b4364c6f7a9495b9c43051a4f144034
Внутрішній номер закупівлі:
7629851
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-09-005745-c
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шум Олександр Петрович 0975923785 liublynets_ugs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
323 050.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2020 11:49 - 17.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2020 11:49 - 27.12.2020 11:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴323 050.00 Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване, молоко незбиране згущене з цукром)