-
Відкриті торги
-
КЕП
Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване, молоко незбиране згущене з цукром)
Оголошено тендер
323 050.00
UAH
Номер:
66e21cd2bdc04184abf4503ac5633507
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-04-001249-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
323 050.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване, молоко незбиране згущене з цукром)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.12.2020 11:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Молоко коров'яче питне пастеризоване
Кількість
11950 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Молоко незбиране згущене з цукром
Кількість
10 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума323 050.00 UAH