-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Тендер Prozorro UA-2020-12-09-000657-c
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо Учасником, повинні бути складені українською мовою. Детальніше – п.7 р. І тендерної документації
Торги не відбулися
2 062 203.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 312.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 312.00 UAH
Номер:
1e895e0de85c4043bebc2fe2d24e44f4
Внутрішній номер закупівлі:
7621199
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-09-000657-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської районної ради Кіровоградської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995077
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, місто Олександрія, вулиця Анатолія Кохана, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дохно Людмила Миколаївна +380523570900 ocrltenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 062 203.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 312.00 UAH
Період уточнення:
09.12.2020 08:54 - 15.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2020 08:54 - 25.12.2020 09:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки проводяться щомісячно шляхом оплати Споживачем вартості спожитої теплової енергії протягом тридцяти календарних днів після підписання Сторонами акта здачі – приймання послуг за звітний період. У разі затримання бюджетного фінансування розрахунок за отриману послугу здійснюється протягом трьох банківських днів з дати отримання Споживачем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання теплової енергії
Кількість
1300 гігакалорія
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
28000, Україна, Кіровоградська область, м.Олександрія, вул.Анатолія Кохана,12
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Захід-Схід-Енерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
37993043
-
Контактна особа:
Алімов Петро Геннадійович +380634176925 zseplus@ukr.net
-
Адреса:
35680, Україна, Рівненська область, Смига, вул.Заводська, 1
Початкова пропозиція
1 839 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 839 500.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
27
Скарги
0