• Відкриті торги
  • КЕП

09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)

Оголошено тендер

2 062 203.00 UAH
Номер: 2e149d4a2c294e2f8833df7f905bcf84
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-07-004909-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської районної ради Кіровоградської області"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської районної ради Кіровоградської області"
Очікувана вартість: 2 062 203.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 07.12.2020 15:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 062 203.00 UAH