-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015-Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-07-008215-b
Торги не відбулися
35 599 349.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 355 993.49 UAH
мін. крок: 1% або 355 993.49 UAH
Номер:
6dc42db13c6d4a67adc5c605280f5997
Внутрішній номер закупівлі:
7576081
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-07-008215-b
Замовник:
ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03339851
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ІМ. В.СОСЮРИ, будинок 168
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Винник Вікторія Вікторівна 380645174362 LISVODA.OMTS@GMAIL.COM http://lisvoda.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 599 349.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
355 993.49 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
1 067 980.50 UAH
Період уточнення:
07.12.2020 13:24 - 28.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2020 13:24 - 07.01.2021 08:00
Період прекваліфікації:
07.01.2021 08:01 - 17.01.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описвідстрочка не більше 30 календарних днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
CPV 09310000-5 по ДК 021:2015-Електрична енергія
Кількість
15084470 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕК "ЕНОЛЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38157139
-
Контактна особа:
Евгений Бильченко +380674662979 ekenoll@ukr.net
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків,, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ, будинок 31/3
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
11.01.2021 13:58
Відповіді на вимоги
10
Документи
44
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40692920
-
Контактна особа:
Возненко Руслана 0678333427 PSGKIEVUA@GMAIL.COM https://ensol.one
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, 45000, Волинська обл., місто Ковель, ВУЛИЦЯ ЗАЛІЗНИЧНА, будинок 5
Початкова пропозиція
26 850 356.60 UAH з ПДВ /
26 850 356.60 UAH з ПДВ
26 850 356.60 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
11.01.2021 12:58
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0