• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

CPV 09310000-5 по ДК 021:2015-Електрична енергія

Оголошено тендер

35 599 349.20 UAH
Номер: 9707e81faf064105807bf9878e90715e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-07-001954-c
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
Замовник: ЛИСИЧАНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ВИДОБУТКУ, ОБРОБЦІ, РЕАЛІЗАЦІЇ ВОДИ ТА ОЧИЩЕННЮ СТОКІВ "ЛИСИЧАНСЬКВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 35 599 349.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: CPV 09310000-5 по ДК 021:2015-Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 07.12.2020 12:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума35 599 349.20 UAH