-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Ваги лабораторні
Тендер Prozorro UA-2020-12-07-003266-b
Ваги лабораторні згідно переліку, наведеного у Додатку 1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі
Завершена
72 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 360.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 360.00 UAH
Номер:
ec9d061dd6204d0db580aa40fe58ba2d
Внутрішній номер закупівлі:
7568950
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-07-003266-b
Замовник:
НУ "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, м. Львів, вул. С. Бандери,12, корпус 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василишин Христина Теодорівна +380977112859 ZAKUPIVLISPNULP@GMAIL.COM http://www.lp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38310000-1 Високоточні терезиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
72 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
360.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2020 10:45 - 11.12.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
14.12.2020 00:00 - 17.12.2020 12:00
Період кваліфікації:
17.12.2020 12:01 - 18.12.2020 11:25
Період завантаження договору:
18.12.2020 11:25 - 07.01.2021 11:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ваги лабораторні ТВЕ-0,5-0,01-а-2 (4 клас)
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Ваги лабораторні ТВЕ-2,1-0,01-А (4 клас)
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛАБОРАТОРІЙ "МІРА"
Оскарження: 18.12.2020 11:25 - 23.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42120754
-
Контактна особа:
Рубаха Тетяна 0677306087 TR@MIRALAB.IN.UA http://miralab.in.ua/
-
Адреса:
Україна, 79040, Львівська обл., місто Львів, Залізничний район, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 355
Оскарження: 18.12.2020 11:25 - 23.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
71 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
71 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.12.2020 11:25
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
520dd14a06ac489882c93d860e6ac9d8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-07-003266-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛАБОРАТОРІЙ "МІРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42120754
-
Контактна особа:
Рубаха Тетяна 0677306087 TR@MIRALAB.IN.UA http://miralab.in.ua/
-
Адреса:
Україна, 79040, Львівська обл., місто Львів, Залізничний район, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 355
Номер договору:
774
Сума договору:
71 880.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
59 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
21.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний