• Спрощена закупівля
  • КЕП

Ваги лабораторні

Ваги лабораторні згідно переліку, наведеного у Додатку 1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі

71 880.00 UAH з ПДВ
Номер: 520dd14a06ac489882c93d860e6ac9d8
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-07-003266-b-a1
Замовник: НУ "Львівська політехніка"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛАБОРАТОРІЙ "МІРА"
Класифікатор ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терезиАналіз за цим CPV
Опис: Ваги лабораторні згідно переліку, наведеного у Додатку 1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі
Номер договору: 774
Дата підписання: 21.12.2020 00:00
Період дії договору: 21.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 71 880.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 980.00 UAH)
Оплачено: 71 880.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 11 980.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ваги лабораторні ТВЕ-0,5-0,01-а-2 (4 клас)
Код ДК 021:2015: 38311000-8 Електронні ваги та приладдя до них
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 79013, Україна, Львівська область, Львів, С.Бандери, 12 На карті
Ваги лабораторні ТВЕ-2,1-0,01-А (4 клас)
Код ДК 021:2015: 38311000-8 Електронні ваги та приладдя до них
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 79013, Україна, Львівська область, Львів, С.Бандери, 12 На карті