-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-04-003078-c
Електрична енергія
Завершена
3 494 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 472.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 472.00 UAH
Номер:
1365eb89bfb640019ea365fc9a842a37
Внутрішній номер закупівлі:
7552668
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-04-003078-c
Замовник:
Острицька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418417
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, Остриця, вул. Зелена буд 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Мельник +380374036324 ostrytsa@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 494 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2020 14:52 - 12.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2020 14:52 - 22.12.2020 18:00
Аукціон:
23.12.2020 15:45 - 23.12.2020 16:13
Період кваліфікації:
23.12.2020 16:13 - 06.01.2021 17:35
Період завантаження договору:
06.01.2021 17:35 - 26.01.2021 17:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 494 400.00 Електрична енергія