-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
3 494 400.00
UAH
Номер:
384fc8cdd2e749c2be0733d7e903baf2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-04-002137-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Острицька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418417
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, Остриця, вул. Зелена буд 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Острицька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04418417
-
Адреса:
60520, Україна, Чернівецька область, Остриця, вул. Зелена буд 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 494 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
04.12.2020 13:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума3 494 400.00 UAH