-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-04-010880-b
Категорія замовника: згідно п. 1 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: 1) органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті (орган місцевого самоврядування). Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015, код 09310000-5 Електрична енергія. Місце поставки: до межі балансової належності електроустановок замовника.
Торги не відбулися
741 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 705.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 705.00 UAH
Номер:
5cf42cd5e4724578bce87c3c4b43fc46
Внутрішній номер закупівлі:
7551702
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-04-010880-b
Замовник:
ТАЛАЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412679
-
Адреса:
17200, Україна, Чернігівська область, смт Талалаївка, Талалаївський район, вул. Вокзальна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Сухоловська +380976323534 lsuholovska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
741 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 705.00 UAH
Період уточнення:
04.12.2020 14:34 - 11.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2020 14:34 - 21.12.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
285000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823846
-
Контактна особа:
Гамениця Роман (0462)654-629, 654-690 K.SERDIUK@CN.ENERA.UA http://cn.enera.ua
-
Адреса:
14013, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 126Б
Початкова пропозиція
630 805.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
630 805.32 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
41
Скарги
0