-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
741 000.00
UAH
Номер:
5d68fac8719445db938794e0d8cca828
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-04-010589-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ТАЛАЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412679
-
Адреса:
17200, Україна, Чернігівська область, смт Талалаївка, Талалаївський район, вул. Вокзальна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТАЛАЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412679
-
Адреса:
17200, Україна, Чернігівська область, смт Талалаївка, Талалаївський район, вул. Вокзальна, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
741 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Категорія замовника: згідно п. 1 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: 1) органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті (орган місцевого самоврядування).
Код товару згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільш відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі:
ДК 021:2015, код 09310000-5 Електрична енергія.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
04.12.2020 14:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерело фінансування: кошти державного та місцевого бюджету.
Сума741 000.00 UAH