-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
газове паливо
Тендер Prozorro UA-2017-03-16-000915-a
Лот №1 : 16384 куб.м. –Усатівська, Великодальницька амбулаторії Лот №2 : 108885 куб.м. -Амбулаторії: с.Дачне, с.Августовка, с.Котовка, с.Маринівка, с.Мирне, с.Х.Балка, с.Маяки, с.Яськи, с.Градениці, с.Нерубайське, с.В.Балка; Фапи: с.Протопопівка, с.Н.Еметівка.
Завершена
285 762.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 1 140.90 UAH
мін. крок: 0.4% або 1 140.90 UAH
Номер:
a3eb240a82cb4809add538aeda7a8f3f
Внутрішній номер закупівлі:
754949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-16-000915-a
Замовник:
Комунальний заклад "Біляївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38617509
-
Адреса:
67600, Україна, Одеська обл., Біляївка, м. Біляївка, вул. Московська, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Підмазко Інна +380485222759 centerbel111@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
285 762.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.03.2017 15:42 - 21.03.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2017 15:42 - 31.03.2017 17:00
Аукціон:
03.04.2017 11:40 - 03.04.2017 12:50
Період кваліфікації:
03.04.2017 12:50 - 06.04.2017 15:12
Період завантаження договору:
03.04.2017 12:50 - 23.04.2017 12:50
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴171 672.00 газове паливо
- Лот №2 ₴114 090.00 газове паливо