-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
газове паливо
Тендер Prozorro UA-2017-03-16-000915-a
Лот №1 : 16384 куб.м. –Усатівська, Великодальницька амбулаторії Лот №2 : 108885 куб.м. -Амбулаторії: с.Дачне, с.Августовка, с.Котовка, с.Маринівка, с.Мирне, с.Х.Балка, с.Маяки, с.Яськи, с.Градениці, с.Нерубайське, с.В.Балка; Фапи: с.Протопопівка, с.Н.Еметівка.
Завершена
285 762.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 1 140.90 UAH
мін. крок: 0.4% або 1 140.90 UAH
Період оскарження:
16.03.2017 15:42 - 27.03.2017 00:00
Нічого не знайдено.