-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Маска медична, антисептик для шкіри
Тендер Prozorro UA-2020-12-03-003780-c
Завершена
28 104.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 140.52 UAH
мін. крок: 0.5% або 140.52 UAH
Номер:
89199d0ad3e94d24a13159f63679ed59
Внутрішній номер закупівлі:
7519208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-03-003780-c
Замовник:
Філія "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081293
-
Адреса:
03038, Україна, Київська область, Київ, вул. ІВАНА ФЕДОРОВА, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мамонтова Тетяна Михайлівна +380444652413 PKTB.MAMONTOVA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
28 104.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
140.52 UAH
Період уточнення:
03.12.2020 13:01 - 10.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2020 13:01 - 20.12.2020 14:00
Аукціон:
21.12.2020 12:26 - 21.12.2020 12:47
Період кваліфікації:
21.12.2020 12:47 - 23.12.2020 11:53
Період завантаження договору:
23.12.2020 11:53 - 12.01.2021 11:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Маска медична, антисептик для шкіри
Кількість
8050 штуки
Період постачання
до 31.03.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КОЗАКОВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА"
Оскарження: 23.12.2020 11:48 - 03.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2487600042
-
Контактна особа:
Наталія Козакова +380634029149 kazakova.natalia2020@gmail.com
-
Адреса:
62371, Україна, Харківська область, Дергачівський р-н, село Подвірки, вул.Макаренка, будинок 13, квартира 15
Оскарження: 23.12.2020 11:48 - 03.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
14 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
12 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.12.2020 11:48
Документи
27
Скарги
0
ФОП ВАСИЛЬЄВ ДЕНИС ІГОРОВИЧ
Оскарження: 23.12.2020 11:53 - 03.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2561900976
-
Контактна особа:
ВАСИЛЬЄВ ДЕНИС 380503088050, 380503088050 en2019@ukr.net
-
Адреса:
61140, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, будинок 72, квартира 29
Оскарження: 23.12.2020 11:53 - 03.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
19 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.12.2020 11:53
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
ab199abd12834a4388fad0346d174072
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-03-003780-c-c1
Постачальник:
ФОП ВАСИЛЬЄВ ДЕНИС ІГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2561900976
-
Контактна особа:
ВАСИЛЬЄВ ДЕНИС 380503088050, 380503088050 en2019@ukr.net
-
Адреса:
61140, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, будинок 72, квартира 29
Номер договору:
4/02-21
Сума договору:
13 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.01.2021 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
12.01.2021 00:00
Статус:
Розірваний