• Відкриті торги
  • КЕП

Маска медична, антисептик для шкіри

Оголошено тендер

28 104.00 UAH
Номер: b2d593e6c0f74d759ad84e59052c7a47
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-03-003537-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Філія "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Замовник: Філія "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Очікувана вартість: 28 104.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Маска медична, антисептик для шкіри
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Дата опублікування: 03.12.2020 12:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума0.00 UAH