-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2020-12-02-002329-a
Завершена
1 106 183.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 530.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 530.92 UAH
Номер:
6465f668e5a945d8a8b90f3e8440c987
Внутрішній номер закупівлі:
7499407
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-02-002329-a
Замовник:
Державна установа "Солонянська виправна колонія (№21)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08562921
-
Адреса:
52406, Україна, Дніпропетровська область, Аполлонівка, Військове містечко, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борсук Наталія Іванівна +380962346548 cvk21.kbo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 106 183.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 530.92 UAH
Період уточнення:
02.12.2020 15:24 - 08.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2020 15:24 - 18.12.2020 15:28
Аукціон:
21.12.2020 13:05 - 21.12.2020 13:32
Період кваліфікації:
21.12.2020 13:32 - 28.12.2020 10:45
Період завантаження договору:
28.12.2020 10:45 - 17.01.2021 10:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПриродний газ
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
134300 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
52406, Україна, Дніпропетровська область, с.Аполлонівка, Військове містечко,37
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АС"
Оскарження: 28.12.2020 10:45 - 08.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
manager Олексій 380504285556, 380504285556 manager84_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Оскарження: 28.12.2020 10:45 - 08.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
797 742.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
781 149.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2020 10:45
Документи
226
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
Рождественська Наталія Михайлівна +380668837183 SGROUP-LTD@UKR.NET http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
864 623.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
785 655.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
104
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпропетровськгаз збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39572642
-
Контактна особа:
Ольховікова Аліна 380567904276, 380676107071 Alina.Olhovikova@dpgaszbut.104.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Поля будинок 2 літ. А-2
Початкова пропозиція
1 067 685.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 067 685.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
125
Скарги
0
Контракти
Номер:
4bd9d1d143e64ac3b679b770a26a665d
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-02-002329-a-a1
Постачальник:
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
manager Олексій 380504285556, 380504285556 manager84_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Номер договору:
К-1
Сума договору:
378 751.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
315 626.23 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
14.01.2021 00:00
Статус:
Виконаний