-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
1 106 183.00
UAH
Номер:
f49246d6c4e947cb95ae7d4d102d1826
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-12-02-001722-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна установа "Солонянська виправна колонія (№21)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08562921
-
Адреса:
52406, Україна, Дніпропетровська область, Аполлонівка, Військове містечко, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Солонянська виправна колонія (№21)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08562921
-
Адреса:
52406, Україна, Дніпропетровська область, Аполлонівка, Військове містечко, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 106 183.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газ
КЕКВ:
2000 Поточні видатки
КЕКВ:
2200 Використання товарів і послуг
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
02.12.2020 14:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
134300 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписПриродний газ
Сума1 106 183.00 UAH