• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги не відбулися

257 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 287.00 UAH
Номер: 52fd349a61fd4aec8d3c0af52c9e3e46
Внутрішній номер закупівлі: 7480023
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-01-011299-b   
Замовник: Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Сумська регіональна дирекція»)
Контактна особа: Лариса Горб +380542779119,+380997408785 trksumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 257 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 287.00 UAH
Період уточнення: 01.12.2020 17:43 - 07.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 01.12.2020 17:43 - 17.12.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 99000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
Початкова пропозиція 242 550.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
242 550.00 UAH з ПДВ
Документи 51
Скарги 0