• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

257 400.00 UAH
Номер: 70d73df6a2854bb99932e89621abbfba
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-01-011503-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Сумська регіональна дирекція»)
Замовник: Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Сумська регіональна дирекція»)
Очікувана вартість: 257 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 01.12.2020 17:26

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 99000 Кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума257 400.00 UAH