• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія (кoд 09310000-5 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Електрична енергія)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: у формі оригіналу електронної банківської гарантії (електронний документ , створений відповідно до вимог діючого законодавства).

Торги не відбулися

7 500 440.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 37 502.20 UAH
Номер: 038d31614433429083b5f62531999107
Внутрішній номер закупівлі: 7449842
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-30-005096-b   
Замовник: ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
Контактна особа: Марія Швець +380971733866 shepetivka_ptm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 500 440.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 37 502.20 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 50 000.00 UAH
Період уточнення: 30.11.2020 14:17 - 21.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 30.11.2020 14:17 - 31.12.2020 10:00
Період прекваліфікації: з 31.12.2020 10:01
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (код 09310000-5 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - електрична енергія )
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 1973800 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 30400, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, об'єкти Замовника згідно тендерної документації На карті