• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Електрична енергія (код 09310000-5 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - електрична енергія )

Оголошено тендер

7 500 440.00 UAH
Номер: 71b7a18db8d64a64a028c6453c43d3ef
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-27-008716-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
Замовник: ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
Очікувана вартість: 7 500 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (код 09310000-5 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - електрична енергія )
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 27.11.2020 16:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія (код 09310000-5 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - електрична енергія )
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 1973800 Кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЗакупівля за даним предметом Замовником проводиться для потреб 2021 року
Сума7 500 440.00 UAH