-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Будівництво Карпатського центру регіонального розвитку в с. Волосянка Сколівського району Львівської області»
Тендер Prozorro UA-2020-11-26-006285-a
Мова подання тендерних пропозицій українська. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій відповідно до п.2.3. Розділу 3 тендерної документації.
Завершена
19 993 831.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 99 969.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 99 969.16 UAH
Номер:
fe386e507382490f9b8c961a756d676a
Внутрішній номер закупівлі:
7413757
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-26-006285-a
Замовник:
АОМС"Єврорегіон Карпати - Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35189943
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, вул. Винниченка, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганкевич Андрій Євгенович +380322600979 eku@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
19 993 831.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
99 969.16 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
99 900.00 UAH
Період уточнення:
26.11.2020 16:51 - 02.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2020 16:51 - 12.12.2020 00:00
Аукціон:
14.12.2020 15:43 - 14.12.2020 16:04
Період кваліфікації:
14.12.2020 16:04 - 15.12.2020 17:41
Період завантаження договору:
15.12.2020 17:41 - 04.01.2021 17:41
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата виконаних робіт може проводитись поетапно проміжними платежами у міру виконання робіт.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Будівництво Карпатського центру регіонального розвитку в с. Волосянка Сколівського району Львівської області»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.09.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "КОМФОРТ-СКОЛЕ"
Оскарження: 15.12.2020 17:41 - 26.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41425076
-
Контактна особа:
Андрій Пенар +380968256700 komfortskole2018@gmail.com
-
Адреса:
82613, Україна, Львівська область, Сколівський район, селище міського типу Верхнє Синьовидне, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 89 В
Оскарження: 15.12.2020 17:41 - 26.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
19 359 294.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 359 294.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.12.2020 17:41
Документи
142
Скарги
0
ТОВ "РІЧ БРАЗЕРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43107760
-
Контактна особа:
Руслан Пантюшов +380671249635 panruslan@meta.ua
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, ВУЛИЦЯ 50 РІЧЧЯ УПА, будинок 5, квартира 2
Початкова пропозиція
19 964 433.38 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 664 523.89 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
90
Скарги
0
Контракти
Номер:
0cc8dc4babc64af8a504631c36f499a3
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-26-006285-a-c1
Постачальник:
ПП "КОМФОРТ-СКОЛЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41425076
-
Контактна особа:
Андрій Пенар +380968256700 komfortskole2018@gmail.com
-
Адреса:
82613, Україна, Львівська область, Сколівський район, селище міського типу Верхнє Синьовидне, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 89 В
Номер договору:
19
Сума договору:
19 359 294.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
16 132 745.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.12.2020 00:00 - 30.09.2021 23:59
Дата підписання:
26.12.2020 00:00
Статус:
Підписаний