-
Відкриті торги
-
КЕП
«Будівництво Карпатського центру регіонального розвитку в с. Волосянка Сколівського району Львівської області»
19 359 294.00
UAH з ПДВ
Номер:
0cc8dc4babc64af8a504631c36f499a3
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-26-006285-a-c1
Замовник:
АОМС"Єврорегіон Карпати - Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35189943
-
Контактна особа:
Ганкевич Андрій Євгенович +380322600979 eku@ukr.net
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, вул. Винниченка, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "КОМФОРТ-СКОЛЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41425076
-
Контактна особа:
Андрій Пенар +380968256700 komfortskole2018@gmail.com
-
Адреса:
82613, Україна, Львівська область, Сколівський район, селище міського типу Верхнє Синьовидне, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 89 В
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
19
Дата підписання:
26.12.2020 00:00
Період дії договору:
26.12.2020 00:00 - 30.09.2021 23:59
Сума договору:
19 359 294.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 226 549.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Будівництво Карпатського центру регіонального розвитку в с. Волосянка Сколівського району Львівської області»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.09.2021
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
11691ce9ed7c4d99977c8eb3c9421129
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Прийняття рішення про усунення розбіжностей
Номер додаткової угоди:
Протокол №39
Дата внесення змін до договору:
26.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0be88fa136954f0b8cf4f9fa65168090
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Банківська гарантія забезпечення виконання зобовязання
Номер додаткової угоди:
24687/20-ГВ
Дата внесення змін до договору:
26.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
67e6e52046bd46c3b521658adeaaacbd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Фінансування договору, графік виконання робіт
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
26.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5c50ec6134014414b3882dccd8d0ce17
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додатки до договору (Кошториси)
Номер додаткової угоди:
б/н
Дата внесення змін до договору:
26.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1fca0dc5d18e4297941abea419f0d7c9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Фінансування договору
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
26.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано