-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання
Тендер Prozorro UA-2020-11-25-002280-a
Торги не відбулися
55 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 550.00 UAH
мін. крок: 1% або 550.00 UAH
Номер:
84ada16bb1d34812b7fb9d42b3d3a0ae
Внутрішній номер закупівлі:
7384711
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-25-002280-a
Замовник:
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070714
-
Адреса:
93406, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, проспект Центральний, будинок 59А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Безгубенко Ольга Вадимівна +380951574227 olyaa2201@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
55 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
550.00 UAH
Період уточнення:
25.11.2020 15:11 - 01.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2020 15:11 - 11.12.2020 15:15
Аукціон:
14.12.2020 14:14 - 14.12.2020 14:35
Період кваліфікації:
14.12.2020 14:35 - 18.12.2020 11:09
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписДержавний бюджет України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БНКВ СТАНДАРТ"
Оскарження: 16.12.2020 15:42 - 27.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43236505
-
Контактна особа:
шардуба богдан 380684805419 BN7854420@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 49130, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 93, квартира 7
Оскарження: 16.12.2020 15:42 - 27.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
27 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
27 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.12.2020 15:42
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "ПОЖПРОМ-БЕЗПЕКА"
Оскарження: 18.12.2020 11:09 - 29.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43012590
-
Контактна особа:
Андрей Булгаков +380509567880 pp.bezpeka@gmail.com
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ ЄВРОПЕЙСЬКА, будинок 40
Оскарження: 18.12.2020 11:09 - 29.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
38 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.12.2020 11:09
Документи
45
Скарги
0