• Відкриті торги
  • КЕП

Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання

Оголошено тендер

55 000.00 UAH
Номер: c73d46cbe43b486ba4e6cc83853c306e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-25-004470-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Замовник: Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Очікувана вартість: 55 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання
Примітки: ІХТ (повторно)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 25.11.2020 14:52

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Розробка проектно-кошторисної документації для монтажу обладнання
Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума55 000.00 UAH