-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
м’ясо свинини охолоджене, тазостегнова частина
Тендер Prozorro UA-2017-02-01-000454-c
Завершена
577 936.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 889.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 889.00 UAH
Номер:
782aa19bf405463586cb542343232e71
Внутрішній номер закупівлі:
737127
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-01-000454-c
Замовник:
Відділ освіти Зіньківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145501
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, місто Зіньків, вул.Воздвиженська,63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шкіль Ольга Вікторівна +380535331135 Olya24061987@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
577 936.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 889.00 UAH
Період уточнення:
01.02.2017 16:16 - 07.03.2017 16:21
Період прийому пропозицій:
01.02.2017 16:16 - 17.03.2017 16:21
Аукціон:
20.03.2017 11:17 - 20.03.2017 11:44
Період кваліфікації:
20.03.2017 11:44 - 31.03.2017 09:22
Період завантаження договору:
31.03.2017 09:19 - 20.04.2017 09:19
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
м’ясо свинини охолоджене, тазостегнова частина
Кількість
7048 кілограм
Період постачання
01.04.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
38100, Україна, Полтавська область, згідн тендерної документації, згвдно тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВА КОМПАНІЯ "СВІТ ПРОДУКТІВ"
Оскарження: 31.03.2017 09:12 - 11.04.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39787081
-
Контактна особа:
Ласкавенко Сергій Олександрович +380675513444 tov.svit.prodyktiv@ukr.net
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Ст. Кондратенка, 17, кв. 27
Оскарження: 31.03.2017 09:12 - 11.04.2017 00:00
Початкова пропозиція
527 613.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
527 613.28 UAH з ПДВ
Документи
6
Скарги
0
Лебединські Ковбаси Товариство З Обмеженою Відповідальністю
Оскарження: 31.03.2017 09:16 - 11.04.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33486574
-
Контактна особа:
Мищенко Юрий Владимирович +380957743529 22021985m@gmail.com
-
Адреса:
42201, Украина, СУМСЬКА ОБЛ, ЛЕБЕДИН, ВУЛ ВОЛОХА Д. 5
Оскарження: 31.03.2017 09:16 - 11.04.2017 00:00
Початкова пропозиція
549 744.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
549 744.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.03.2017 09:19
Документи
10
Скарги
0
ФОП Сергієнко Володимир Іванович
Оскарження: 31.03.2017 09:19 - 11.04.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3019512776
-
Контактна особа:
Рябчук Оксана Анатоліївна +380675132000 prod.svi@mail.ru
-
Адреса:
36029, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Шведська
Оскарження: 31.03.2017 09:19 - 11.04.2017 00:00
Початкова пропозиція
574 412.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
574 412.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.03.2017 09:22
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
098220cdc3b94733a1796259cfbc11a8
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-01-000454-c-c2
Постачальник:
ФОП Сергієнко Володимир Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3019512776
-
Контактна особа:
Рябчук Оксана Анатоліївна +380675132000 prod.svi@mail.ru
-
Адреса:
36029, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Шведська
Номер договору:
213
Сума договору:
574 412.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.04.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
11.04.2017 00:00
Статус:
Підписаний